Haberler

Game Of Thrones 7.sezon Fragmanı Yayınlandı mı? Game Of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak?

20 Ara 2016
Dizi
Leo

Game Of Thrones 6.sezon finali ile büyük ses getirmiş ve izleyenleri  merak içinde bırakmıştı. Game Of Thrones fanatikleri şimdiden Game Of Thrones 7.sezon Fragmanı Yayınlandı mı? Game Of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak? sorularını merak ediyor. İşte Detaylar;

Game Of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak?

Bildiğiniz üzere Game Of Thrones dizisi önceki sezonları genelde nisan ayı’nda sevenleri ile buluşuyordu. Game Of Thrones fanatikleri 7.sezonun da 2017 nisan ayında başlamasını beklerken Game Of Thrones’un yönetmenlerinden David Benioff ve Dan Weiss dizinin Nisan 2017’de değil daha geç bir tarihte başlayacağını duyurdu. Birçok farklı ülkede çekildiği ve çekimleri uzun sürdüğü için her sezonu 10 bölüm sürüyor. Maalesef Game Of Thrones 7.sezon2un başlaması 2017’nin sonlarını bulacak gibi görünüyor.

Game Of Thrones 7.sezon Fragmanı Yayınlandı mı?

Geçtiğimiz günlerde dizinin kamera arkası görüntüleri yayınlanmış ve çok beğenilmişti, şimdi ise özel efektlerinin oluşturulduğu bir video yayınlandı ve izleyiciye sunuldu.

The 100 4. Sezon (Yeni Sezon) Ne Zaman Başlayacak?

18 Ara 2016
Dizi
Leo

CW kanalında yayınlanan bilim kurgu ve fantastik kategorisinde yılların esktemediği ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan The 100 dizisi 4.Sezon ne zaman başlayacak?The 100 4. Sezon (Yeni Sezon) Ne Zaman ile ilgili sorularınıza cevaplar vermeye çalışacağız.

 

İlk 3 sezonunda beklenenin çok çok üstünde bir performans gösteren ve reytingleri alt üst eden The 100 dizisinin 2017 yılında gösterime girecek olan 4.sezonu merakla beklenmeye başlandı bile. Şimdiden söyleyelim The 100 dizisi’nin 4.sezon olan yeni sezon fragmanı yayınlandı.

 

The 100 Dizisi Konusu

The 100 dizisi konusu; bundan 97 yıl önce yaşanmış olan bir felaketten sonra hayatta kalmayı başarabilen 100 kişinin hayata tutunma mücadelesini konu alıyor. Yıllar önce yaşanan bu felaket ise Armegeddon nükleer bombasının dünyaya zarar vermesi olayıdır.Bu büyük felaketten sonra bir çok medeniyet ve insanlık ırkı tarihe gömülmüştür. 12 farklı ulustan 400 kişilik grup yavaş yavaş dünyayı terk etmiş ve hayatlarını artık uzayda sürdürmeye başlamışlardır. İlerleyen zamanlarda 400 kişilik grup 4000 kişiye ulaşmış ve içlerinden bazıları tekrar dünyaya dönme kararı almıştır.

The 100 4.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The 100 4.Sezon başlama tarihi yeni sezonuna 22.01.2016 tarihinde başlayan dizi için 4. sezon çıkış tarihi henüz netleşmedi ancak dizi 2017’de başlayacak olarak bilinmekte. 1 Şubat 2017 tarihinde The Cw kanalında 4. sezon başlayacaktır. Ancak The 100 4.Sezon fragmanı yayınlandı

 

The 100 4.Sezon Yeni Fragmanına BURADAN ulaşabilirsiniz…

The OA Dizisi Konusu Oyuncuları ve Fragmanı

18 Ara 2016
Dizi
Leo

Netflix’in yeni gizemli drama dizisi The OA 16 Aralık 2016 tarihinde Türkiye’de gösterime girdi sevgili diziseverler. Peki The OA Dizisi Konusu nedir? The OA Dizisi Oyuncuları kimler ve 1.bölüm fragmanı ile sizlerle birlikteyiz.

The OA dizisi Konusu Nedir?

The OA dizisinin konusu genç ve kör bir kadının yedi yıl boyunca ortadan kaybolması ve günün birinde gözleri görür bir halde geri dönmesi üzerine.  Marling tarafından canlandırılan Prairie Johnson adlı yıllardır kayıp olan kör bir kızın etrafında geçiyor.

The OA Dizisi Konusu Oyuncuları Kimler?

The OA dizisinin başrollerinde Brit Marlign, Jason Isaacs, Emory Cohen, Scott Wilson,  Phyllis Smith ve Alice Krige oynuyor.

The OA Dizisi Fragmanı

War of The Worlds Dizi Oluyor

12 Kas 2016
Dizi
Leo

the-war-of-the-worlds

War of The Worlds Dizi Oluyor,Bilim Kurgu Filmlerin’den hatırlayacağımız gibi türkçe adıyla 2005 yapımı dünya savaşı film’i dizi oluyor.Teen Wolf’un yaratıcısı olan Jeff Davis ile görüşmeye başladıkları söylenmekte.